Опожареното „БМВ“ било во сопственост на син на познат скопски бизнисмен

Опожареното „БМВ“ било во сопственост на син на познат скопски бизнисмен

Опожареното „БМВ“ било во сопственост на син на познат скопски бизнисмен

Коментарите се исклучени на Опожареното „БМВ“ било во сопственост на син на познат скопски бизнисмен
Share Button

Автомобил „БМВ“ сопственост на Сашо Наков, син на скопскиот бизнисмен Штерјо Наков, бил опожарен утрово во скопско Дебар Маало, дознава „Нетпрес“. Во пожарот бил запален предниот дел на возилото.

Според МВР, утрово околу 3 часот на улица „Мирослав Крлeжа“ опожарено е патничко моторно возило „БМВ“ со скопски регистарски ознаки сопственост на С.Н. од Скопје. Пожарот е изгаснат од Противпожарна екипа, а опожарен е предниот дел на возилото. Увидот е во тек.

Инцидентот за „Нетпрес“ го потврди и господинот Штерјо Наков

– Не станува збор за запалено возило. Се случил дефект. Направен е и записник. Утврдено е дека се запалиле каблите- рече Наков.

уредник

Related Posts

Тепачка во полициска станица му го одзел пиштолот на полицаецот

Коментарите се исклучени на Тепачка во полициска станица му го одзел пиштолот на полицаецот

Доцна синоќа запалена викендицата на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Коментарите се исклучени на Доцна синоќа запалена викендицата на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Абортирало 13-годишно девојче од домот „25 Мај“ кое повеќепати било силувано

Коментарите се исклучени на Абортирало 13-годишно девојче од домот „25 Мај“ кое повеќепати било силувано

Kривопаланечко кола се пали во движење и си гори де

Коментарите се исклучени на Kривопаланечко кола се пали во движење и си гори де

Загина маж во пожар во охридско

Коментарите се исклучени на Загина маж во пожар во охридско

Create AccountLog In Your Account