Полицијата вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“

Полицијата  вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“

Полицијата вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“

Коментарите се исклучени на Полицијата вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“
Share Button

Полицијата  вчера ја пронашла С.Р (18) од Велес, штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“, што беше пријавена за исчезната пред два дена.

Министерството за внатрешни работи соопшти дека С.Р. била пронајдена од полицијата вчера околу 10 часот  на „Јужен булевар“ во Скопје, по што во 12.30 часот била спроведена до домот и предадена на воспитувач.

уредник

Related Posts

Пијан му влегол дома и со секира му се заканувал пред жената и децата – драма во Битола

Коментарите се исклучени на Пијан му влегол дома и со секира му се заканувал пред жената и децата – драма во Битола

Маж од Демир Хисар четири месеци уценувал битолчанка со компромитирачки фотографии

Коментарите се исклучени на Маж од Демир Хисар четири месеци уценувал битолчанка со компромитирачки фотографии

Пијан скопјанец си кршел чаши од глава во кафеана во Драчево

Коментарите се исклучени на Пијан скопјанец си кршел чаши од глава во кафеана во Драчево

Полицаец заврши во притвор, дома му нашле марихуана

Коментарите се исклучени на Полицаец заврши во притвор, дома му нашле марихуана

Загина маж во пожар во охридско

Коментарите се исклучени на Загина маж во пожар во охридско

Create AccountLog In Your Account