Предмалку автомобил удри во оградата од Македонското Собрание

Предмалку автомобил удри во оградата од Македонското Собрание

Предмалку автомобил удри во оградата од Македонското Собрание

Коментарите се исклучени на Предмалку автомобил удри во оградата од Македонското Собрание
Share Button

Предмалку во строгиот центар на Скопје автомобил со скопски регистарски таблични веројатно откако изгубил конторола врз возилото влета и удри во оградата од Македонското Собрание.

За среќа нема повредени и причинета е само материјална штета, а полицијата се уште врши увид.

уредник

Related Posts

Вчера повторно е пријавено во полиција исчезнување на малолетничка од домот 25-ти Мај

Коментарите се исклучени на Вчера повторно е пријавено во полиција исчезнување на малолетничка од домот 25-ти Мај

За испишаните графити на Широк Сокак во СВР – Битола повикани две лица на распит

Коментарите се исклучени на За испишаните графити на Широк Сокак во СВР – Битола повикани две лица на распит

Маж повеќе пати полово нападнал 8 годишно девојче.Мајката на девојчето од Валандово пријавила во полиција

Коментарите се исклучени на Маж повеќе пати полово нападнал 8 годишно девојче.Мајката на девојчето од Валандово пријавила во полиција

Скопјани тепале дете и го фрлиле преку ограда

Коментарите се исклучени на Скопјани тепале дете и го фрлиле преку ограда

Струшки средношколец силуван од сооученик

Коментарите се исклучени на Струшки средношколец силуван од сооученик

Тетовец се заканувал со пиштол бидејќи не му дале невеста

Коментарите се исклучени на Тетовец се заканувал со пиштол бидејќи не му дале невеста

Create AccountLog In Your Account