Исчезнаа две малолетни сестри во Скопје

Исчезнаа две малолетни сестри во Скопје

Исчезнаа две малолетни сестри во Скопје

Коментарите се исклучени на Исчезнаа две малолетни сестри во Скопје
Share Button

Триесет и четири годишната М.А. утринава во 4:30 часот во полициската станица Кисела Вода пријавила дека исчезнале нејзините ќерки.

Според пријавата на мајката нејзините малолетни ќерки на возраст од 13 и 14 години, вчера околу 7 часот излегле од домот и се одалечиле во непознат правец.

Полицијата информира дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

уредник

Related Posts

СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!

Коментарите се исклучени на СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!

СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ СТРУМИЦА – ШТИП, ВО СУДИРОТ УЧЕСТВУВАЛ И „ЦИТРОЕН БЕРЛИНГО“ СО БИТОЛСКИ РЕГИСТАРСКИ ОЗНАКИ

Коментарите се исклучени на СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ СТРУМИЦА – ШТИП, ВО СУДИРОТ УЧЕСТВУВАЛ И „ЦИТРОЕН БЕРЛИНГО“ СО БИТОЛСКИ РЕГИСТАРСКИ ОЗНАКИ

Синоќа во Преспа запален автомобилот на Хари Локвенец

Коментарите се исклучени на Синоќа во Преспа запален автомобилот на Хари Локвенец

Двајца повредени во сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Битола

Коментарите се исклучени на Двајца повредени во сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Битола

Create AccountLog In Your Account