Исчезна 21 годишна девојка од Кичево

Исчезна 21 годишна девојка од Кичево

Исчезна 21 годишна девојка од Кичево

Коментарите се исклучени на Исчезна 21 годишна девојка од Кичево
Share Button

На 29.03.2018 година во 13,20 часот во Полициската станица Кичево, Р.А. (66) пријавил дека на 27.03.2017 година околу 09,00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Л.А. (21). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, соопшти МВР.

уредник

Related Posts

Исчезна девојче од Кичево

Коментарите се исклучени на Исчезна девојче од Кичево

Битолчанецот што ја уби жена си со сукало, утрово се обеси во затворот во Битола

Коментарите се исклучени на Битолчанецот што ја уби жена си со сукало, утрово се обеси во затворот во Битола

Сообраќајка на магистралниот пат Штип-Кочани, едно лице го загуби животот

Коментарите се исклучени на Сообраќајка на магистралниот пат Штип-Кочани, едно лице го загуби животот

Create AccountLog In Your Account