НАЈНОВО :

Времето денес сончево со локална облачност

Времето денес  сончево со локална облачност

Времето денес сончево со локална облачност

Коментарите се исклучени на Времето денес сончево со локална облачност
Share Button

Во Македонија денес времето ќе биде  сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен северозападен ветер.

Максималната дневна температура ќе се движи од 12 до 20 Целзиусови степени.

уредник

Related Posts

Create AccountLog In Your Account