Времето денес сончево со локална облачност

Времето денес  сончево со локална облачност

Времето денес сончево со локална облачност

Коментарите се исклучени на Времето денес сончево со локална облачност
Share Button

Во Македонија денес времето ќе биде  сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен северозападен ветер.

Максималната дневна температура ќе се движи од 12 до 20 Целзиусови степени.

уредник

Related Posts

ВИДЕО: Приведување во Битола поради кренато македонско знаме

Коментарите се исклучени на ВИДЕО: Приведување во Битола поради кренато македонско знаме

По Комити и Чкембари повикуваат на протест за името

Коментарите се исклучени на По Комити и Чкембари повикуваат на протест за името

Create AccountLog In Your Account