Притвореник во битолскиот затвор се обеси

Притвореник во битолскиот затвор се обеси

Притвореник во битолскиот затвор се обеси

Коментарите се исклучени на Притвореник во битолскиот затвор се обеси
Share Button

Утрово во Битолскиот затвор трагедија.

Педесет и четиригодишен маж утрово бил пронајден обесен во притворското одделение во затворот Битола.

МВР соопшти дека смртта била констатирана од страна на лекар од Брза помош.

Телото на починатиот е дадено на обдукција, а увидот е во тек

уредник

Related Posts

Во аптека во Битола непознат сторител со закана со пиштол извршил разбојништво

Коментарите се исклучени на Во аптека во Битола непознат сторител со закана со пиштол извршил разбојништво

Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Коментарите се исклучени на Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Битола:Хигиеничар истепал 14 годишник во училиште

Коментарите се исклучени на Битола:Хигиеничар истепал 14 годишник во училиште

Најмалку 3 кумановци убиени кај седиштето на ДУИ во Тетово?

Коментарите се исклучени на Најмалку 3 кумановци убиени кај седиштето на ДУИ во Тетово?

Стар дедо натепал двајца полицајци

Коментарите се исклучени на Стар дедо натепал двајца полицајци

Create AccountLog In Your Account