Драма пред ноќен клуб во Битола- еве ги деталите

Драма пред ноќен клуб во Битола- еве ги деталите

Драма пред ноќен клуб во Битола- еве ги деталите

Коментарите се исклучени на Драма пред ноќен клуб во Битола- еве ги деталите
Share Button

Вработен како обезбедување во ноќен клуб во Битола, утрово во 03.50 часот пријавил во полициска станица дека пред ноќниот клуб со возило дошле две непознати лица од кои едното излегло од возилото и почнало да пцуе и вика по обезбедувањето.

После тоа се упатил кон влезот на клубот, но пријавителот не му дозволил да влезе внатре.

Веднаш потоа, лицето со тупаница го удрил во пределот на главата.

Од обезбедувањето лицето било совладано и настанот бил пријавен во полиција.

Полициски службеници излегле на местото и ги привеле М.Н. (38) од Ресен, а живее во с.Јанкоец , и И.С. (28) од Битола.

уредник

Related Posts

Опожареното „БМВ“ било во сопственост на син на познат скопски бизнисмен

Коментарите се исклучени на Опожареното „БМВ“ било во сопственост на син на познат скопски бизнисмен

Битолчанка пронајдена мртва со изгореници по телото

Коментарите се исклучени на Битолчанка пронајдена мртва со изгореници по телото

Возач почина на лице место, со Мерцедес удрил во метална ограда на автопатот од Гевгелија до грчката граница

Коментарите се исклучени на Возач почина на лице место, со Мерцедес удрил во метална ограда на автопатот од Гевгелија до грчката граница

На патот Битола-Демир Хисар, битолски „Цитроен“ удрил во осумгодишно дете од с.Кукуречани

Коментарите се исклучени на На патот Битола-Демир Хисар, битолски „Цитроен“ удрил во осумгодишно дете од с.Кукуречани

Удрил куче и паднал на коловозот – Повреден мотоциклист во Битола

Коментарите се исклучени на Удрил куче и паднал на коловозот – Повреден мотоциклист во Битола

Полицијата ноќеска приведе 10 странски државјанки во угостителски објект во тетовско Жеровјане

Коментарите се исклучени на Полицијата ноќеска приведе 10 странски државјанки во угостителски објект во тетовско Жеровјане

Тетовчанец бил физички нападнат, му бил вперен пиштол и го удирале со него по глава

Коментарите се исклучени на Тетовчанец бил физички нападнат, му бил вперен пиштол и го удирале со него по глава

Уапсен педофил во Битола

Коментарите се исклучени на Уапсен педофил во Битола

Create AccountLog In Your Account