Пожар во Министерството за правда

Пожар во Министерството за правда

Пожар во Министерството за правда

Коментарите се исклучени на Пожар во Министерството за правда
Share Button

Во моментов гори Министерството за правда во центарот на Скопје. Противпожарните единици се веќе таму и го гасат пожарот, дим излегува од горните катови на оваа зграда

Четири пожарникарски возила се обидуваат да го изгасат огнот во зградата на Министерството за правда. Според првичните информации огнот ги зафатил горните катови и тој се шири.

 

уредник

Related Posts

Авионот полета спијте сега мирно

Коментарите се исклучени на Авионот полета спијте сега мирно

Aктерот Владо Јовановски по повеќе од два месеца излегува од притворот во Шутка

Коментарите се исклучени на Aктерот Владо Јовановски по повеќе од два месеца излегува од притворот во Шутка

ГДУ:Ајде да видиме дека ова навистина може да биде „Едно општетсво за сите“

Коментарите се исклучени на ГДУ:Ајде да видиме дека ова навистина може да биде „Едно општетсво за сите“

Адвокатите на обвинетите бараа, судијката не дозволи одложување на „Транспортер“

Коментарите се исклучени на Адвокатите на обвинетите бараа, судијката не дозволи одложување на „Транспортер“

Сопствениците може да си го земат Ќосето од Металски завод Тито

Коментарите се исклучени на Сопствениците може да си го земат Ќосето од Металски завод Тито

Утре завршува учебната година

Коментарите се исклучени на Утре завршува учебната година

Делегација на ГДУ во работна посета на Европскиот парламент

Коментарите се исклучени на Делегација на ГДУ во работна посета на Европскиот парламент

Create AccountLog In Your Account