Миленко Неделковски:Пред малку е приведен Владиката Петар

Миленко Неделковски:Пред малку е приведен Владиката Петар

Миленко Неделковски:Пред малку е приведен Владиката Петар

Коментарите се исклучени на Миленко Неделковски:Пред малку е приведен Владиката Петар
Share Button

Миленко Неделковски објави на својата Фејсбук страница статус во кој напишал дека пред малку е приведен Владиката Петар

Пред кратко време, на Аеродромот Александар Македонски во Скопје, ПРИВЕДЕН е Владиката Петар.
Од страна на граничната полиција одземен му е ДИПЛОМАТСКИОТ пасош, и е однесен од страна на полицијата во непознат правец на информативен разговор.
Тој патувал за Австралија.

фб статус Миленко Неделковски

уредник

Related Posts

Агатангел за законот за јазиците

Коментарите се исклучени на Агатангел за законот за јазиците

Протест пред домот на пратеничката Фросина Ташевска-Ременски

Коментарите се исклучени на Протест пред домот на пратеничката Фросина Ташевска-Ременски

Стоматологија со писмо до Заев и Филипче: Изберете стручен директор или ќе се бориме на улица

Коментарите се исклучени на Стоматологија со писмо до Заев и Филипче: Изберете стручен директор или ќе се бориме на улица

Ова е дното на живеењето.Ова е ЖИВОТ!!!?Апел за помош!

Коментарите се исклучени на Ова е дното на живеењето.Ова е ЖИВОТ!!!?Апел за помош!

Јанушев: РЕК Битола склучи милионски договор во четири очи

Коментарите се исклучени на Јанушев: РЕК Битола склучи милионски договор во четири очи

Create AccountLog In Your Account