Ги спуштал гаќите и напаѓал скопјанки

Ги спуштал гаќите и напаѓал скопјанки

Ги спуштал гаќите и напаѓал скопјанки

Коментарите се исклучени на Ги спуштал гаќите и напаѓал скопјанки
Share Button

Непознат маж со спуштени гаќи напаѓал Скопјанки. Засега полицијата нема информации кој е манјакот кој сред бел ден ги вознемирувал жителките на Карпош. . Во полиција се пријавени два случаи.

Како што информираа од МВР,, во 11:30 часот во Полициската станица Карпош, О.К.Л. (42) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 11.00 часот на ул. „Волгоградска“ непознат сторител излегол пред неа со спуштени панталони и се обидел и неа да ја соблече. О.К.Л. го истуркала од себе, по што сторителот побегнал во непознат правец.

Два часа подоцна во истата полициска С.С. (24) од Скопје пријавила дека на истата улица во 13 часот, во влез од зграда, непознат сторител ја нападнал одзади и почнал да ја допира по градите и телото. Таа го турнала, по што тој избегал во непознат правец.

уредник

Related Posts

Полицијата бара 28-годишна девојка од Македонска Каменица

Коментарите се исклучени на Полицијата бара 28-годишна девојка од Македонска Каменица

Два воза удриле во поставени предмети на пругата кај Смоквица

Коментарите се исклучени на Два воза удриле во поставени предмети на пругата кај Смоквица

Пукано во скопјанец,полицијата пронајде четири чаури. Истрагата е во тек

Коментарите се исклучени на Пукано во скопјанец,полицијата пронајде четири чаури. Истрагата е во тек

Струшки средношколец силуван од сооученик

Коментарите се исклучени на Струшки средношколец силуван од сооученик

Create AccountLog In Your Account