Во Чаир повредена една жена, машко лице пукало во неа

Во Чаир повредена една жена, машко лице пукало во неа

Во Чаир повредена една жена, машко лице пукало во неа

Коментарите се исклучени на Во Чаир повредена една жена, машко лице пукало во неа
Share Button

Во 14 часот и 38 минути вработени во маркет Кипер на улица Кемал Сејфула пријавиле дека машко лице пукало во вработената А.Ѓ, соопшти МВР.

Полициски службеници веднаш излегоа на лице место и се работи на расчистување на случајот.

Се уште не се знаат причините за вооружениот инцидент, но повеќе детали наскоро.

Љубовна драма била причината за престрелката која се случи попладнево во скопски Чаир, пренесуваат медиумите на албански јазик

уредник

Related Posts

Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Коментарите се исклучени на Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Скопјани тепале дете и го фрлиле преку ограда

Коментарите се исклучени на Скопјани тепале дете и го фрлиле преку ограда

Со “Голф” паднал во Маркова река

Коментарите се исклучени на Со “Голф” паднал во Маркова река

Млад битолчанец починал во болница

Коментарите се исклучени на Млад битолчанец починал во болница

Create AccountLog In Your Account