ПУКАЊЕ ВО ЧАИР: Предмалку вооружена престрелка во Чаир – има повредени!

ПУКАЊЕ ВО ЧАИР: Предмалку вооружена престрелка во Чаир – има повредени!

ПУКАЊЕ ВО ЧАИР: Предмалку вооружена престрелка во Чаир – има повредени!

Коментарите се исклучени на ПУКАЊЕ ВО ЧАИР: Предмалку вооружена престрелка во Чаир – има повредени!
Share Button

„Пред малку имаше пукање со огнено оружје во Чаир, поточно во маркетот Кипер“ – пренесува порталот на албански јазик „Журнал“

Како што дознава „Журнал“ во престрелката имало и повредени, а на лице место има големо присуство на полиција.

Фото: Zhurnal

Се уште не се познати причините за престрелката, но од „Журнал“ велат дека наскоро ќе објават повеќе информации за инцидентот.

уредник

Related Posts

Млад битолчанец починал во болница

Коментарите се исклучени на Млад битолчанец починал во болница

Лажно се претставувал дека е инспектор а бил пензионер од Гостивар

Коментарите се исклучени на Лажно се претставувал дека е инспектор а бил пензионер од Гостивар

Абортирало 13-годишно девојче од домот „25 Мај“ кое повеќепати било силувано

Коментарите се исклучени на Абортирало 13-годишно девојче од домот „25 Мај“ кое повеќепати било силувано

МВР потврдува: Дац возел под дејство на алкохол

Коментарите се исклучени на МВР потврдува: Дац возел под дејство на алкохол

По полноќ во Битола опожарен автомобил “Сузуки Јимини”а претходно “Пасат“

Коментарите се исклучени на По полноќ во Битола опожарен автомобил “Сузуки Јимини”а претходно “Пасат“

Create AccountLog In Your Account