Скопјанка се обидела да се самоубие со солна киселина

Скопјанка се обидела да се самоубие со солна киселина

Скопјанка се обидела да се самоубие со солна киселина

Коментарите се исклучени на Скопјанка се обидела да се самоубие со солна киселина
Share Button

Педесет и четиригодишна скопјанка вчера се обидела да се самоубие. Настанот во полиција го пријавила нејзина соседка која изјавила дека жената што се заканува со самоубиство е заклучена во својот стан.

Вратата од станот била насилно отворена од Противпожарна единица, по што било утврдено дека жената испила неодредена количина на солна киселина. Полицијата успеала да ја спречи да го испие и преостанатиот дел. Од страна на Итна медицинска помош е пренесена во Комплекс клиники „Мајка Тереза” каде и’ била укажана лекарска помош.

Извршен е увид на местото на настанот.

уредник

Related Posts

Со “Голф” паднал во Маркова река

Коментарите се исклучени на Со “Голф” паднал во Маркова река

Полицијата вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“

Коментарите се исклучени на Полицијата вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“

За да го смират полицијата во Штип почнала да пука во воздух, пијан направил хаос

Коментарите се исклучени на За да го смират полицијата во Штип почнала да пука во воздух, пијан направил хаос

Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

Коментарите се исклучени на Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

Истепани лекари од роднини на пациенти, на докторка и нанеле тешки телесни повреди

Коментарите се исклучени на Истепани лекари од роднини на пациенти, на докторка и нанеле тешки телесни повреди

Прилеп: Интернет пријателство завршило со тупаници на првата средба оти девојката не сакала секс !

Коментарите се исклучени на Прилеп: Интернет пријателство завршило со тупаници на првата средба оти девојката не сакала секс !

Пред да се запише на факултет положил пет испити

Коментарите се исклучени на Пред да се запише на факултет положил пет испити

Create AccountLog In Your Account