Ден: д.м.г

Полиција упадна во битолски ресторан – уапсени тројца дилери

Share Button

Приведени 16 жени при акциска контрола на објект во Горно Седларце

Share Button

Битолчанец ја пријавил ќерката за исчезната , ја пронашол но се сомнева дека врз неа било извршено полово дејствие

Share Button

Полицијата и УЈП во ноќна акција во битолски ноќен клуб, 4 лица приведени и пронајдена дрога

Share Button

Битолската полиција ноќеска заедно со УЈП при контрола на ноќен клуб приведиле четири лица и

Да му помогнеме на 15-месечното девојче од Македонија кое мора да се оперира во Кина

Share Button

Во Охридско езеро кај Љубаништа пронајдено безживотно женско тело

Share Button

Денеска се слават светите апостоли Иродион, Флегонт, Ермо и други

Share Button

(ФОТО) Мртво тело лежи покриено на паркинг во скопски Аеродром

Share Button

Полицаец заврши во притвор, дома му нашле марихуана

Share Button