НАЈНОВО :

Филип Божиновски Апсолутен Балкански Првак!!!

Филип Божиновски Апсолутен Балкански Првак!!!

Коментарите се исклучени на Филип Божиновски Апсолутен Балкански Првак!!!
Share Button

СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!

Коментарите се исклучени на СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!
Share Button

На 26.05.2018 година во 20.40 часот во Охрид, при редовна сообраќајна контрола, полициски службеници запреле патничко возило „БМВ“ со англиска национална ознака, управувано од лицето Сашо Ивановски (38) од Кратово. Притоа, на лицето Сашо Ивановски . му бил издаден Прекршочен платен налог по член 225 став 9 од Законот за безбедност на сообраќајот на патиштата
Complete Reading

Раното откривање на ракот на кожата клучни за намалување на смртноста

Коментарите се исклучени на Раното откривање на ракот на кожата клучни за намалување на смртноста
Share Button

Утрово во битолската црква посветена на Св Недела, Духовден – Света архиерејска Божествена Литургија

Коментарите се исклучени на Утрово во битолската црква посветена на Св Недела, Духовден – Света архиерејска Божествена Литургија
Share Button

Ќе се затворат неколку улици во Охрид, полицијата апелира за дислокација на возилата

Коментарите се исклучени на Ќе се затворат неколку улици во Охрид, полицијата апелира за дислокација на возилата
Share Button

Утре во Скопје ќе се одржи Џиу – џицу Куп на Македонија!Од “Нинџуцу Клуб”- Битола ќе учествуваат 6 борци, им посакуваме среќа

Коментарите се исклучени на Утре во Скопје ќе се одржи Џиу – џицу Куп на Македонија!Од “Нинџуцу Клуб”- Битола ќе учествуваат 6 борци, им посакуваме среќа
Share Button

Утре салата на ОУ „Невена Георгиева – Дуња“ во Скопје ќе биде местото на одржување на Циу – џицу Купот на Македонија. Возрасните категории од 12 до 18 години во борба и не фаза ќе ги одмерат силите со почеток од 10 часот.Организатор е Македонската Циу-цицу Федерација во СЈ – Скопје  кадешто ќе учествуваат и
Complete Reading

Советот за етика во во медиумите на Македонија го осуди Сашо Иваноски и порталот Мактел.Мк за флагрантно кршење на човекови права и слободи , ОЈО нека постапи

Коментарите се исклучени на Советот за етика во во медиумите на Македонија го осуди Сашо Иваноски и порталот Мактел.Мк за флагрантно кршење на човекови права и слободи , ОЈО нека постапи
Share Button

Арачиновец пукал во несудениот зет поради раскинување на веридбата со ќерка му

Коментарите се исклучени на Арачиновец пукал во несудениот зет поради раскинување на веридбата со ќерка му
Share Button

Create AccountLog In Your Account