НАЈНОВО :

Дејди Македонијо де! Таван падна врз пациенти во прилепската болница

Дејди Македонијо де! Таван падна врз пациенти во прилепската болница

Дејди Македонијо де! Таван падна врз пациенти во прилепската болница

Коментарите се исклучени на Дејди Македонијо де! Таван падна врз пациенти во прилепската болница
Share Button

Досие.мк објави фотографија , од болницата во Прилеп каде што таван паднал врз пациентите, во одделението за хирургија. Таванот се срушил некаде околу 15 часот денес, повредени немало .Во моментот кога се срушиле плочите имало во собата пациенти  но не повредиле никого,пациентите  биле евакуирани од собата  а некои и пуштени дома

уредник

Related Posts

Матеј не може да оди на училиште – Министерството за здравство не му обезбедило лекови

Коментарите се исклучени на Матеј не може да оди на училиште – Министерството за здравство не му обезбедило лекови

Изгребаните „Ауди“ автомобили на Шилегов и сопругата ги нема во неговиот анкетен лист

Коментарите се исклучени на Изгребаните „Ауди“ автомобили на Шилегов и сопругата ги нема во неговиот анкетен лист

(ФОТО) Ова е директорката која ги остави средношколците од Неготино сами во Италија

Коментарите се исклучени на (ФОТО) Ова е директорката која ги остави средношколците од Неготино сами во Италија

Од 18:15 часот, воведена е забрана за сообраќај на тешки товарни возила на патниот правец Крива Паланка – граничен премин Деве Баир

Коментарите се исклучени на Од 18:15 часот, воведена е забрана за сообраќај на тешки товарни возила на патниот правец Крива Паланка – граничен премин Деве Баир

Create AccountLog In Your Account