НАЈНОВО :

Некаде “горна” Битола…

Некаде “горна” Битола…

Некаде “горна” Битола…

Коментарите се исклучени на Некаде “горна” Битола…
Share Button

И ова го има

фото О.Г Танасовски

уредник

Related Posts

Владата ќе го разреши Дац од раководната функција во МНТ поради вчерашната сообраќајка

Коментарите се исклучени на Владата ќе го разреши Дац од раководната функција во МНТ поради вчерашната сообраќајка

Се урна руски хеликоптер

Коментарите се исклучени на Се урна руски хеликоптер

Митрополитот Преспанско-пелагонискиот г. Петар:Отсега наместо со добро утро треба да се поздравуваме со Господ да ни е напомош

Коментарите се исклучени на Митрополитот Преспанско-пелагонискиот г. Петар:Отсега наместо со добро утро треба да се поздравуваме со Господ да ни е напомош

Create AccountLog In Your Account