Во 13 часот нов голем скандал за криминалот на власта, најави Мицкоски

Во 13 часот нов голем скандал за криминалот на власта, најави Мицкоски

Во 13 часот нов голем скандал за криминалот на власта, најави Мицкоски

Коментарите се исклучени на Во 13 часот нов голем скандал за криминалот на власта, најави Мицкоски
Share Button

Претседателот на ВМРО – ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на својот фејсбук-профил најави дека во 13 часот ќе објави нов скандал за криминалот на власта. Тој вели дека вистинското лице на власта е она кое е полно со скандали и неработа.

„Тој канцер метастазира. Животот дојде само за неколкумина, додека сите други го живеат тешкото секојдневие. Денеска ќе објавам нов скандал за начините и методите по кои работи власта, за тоа како само со неколку потписи и постапки се вртат милионски суми  и како се користат функциите дадени од граѓаните за лични бизниси и енормни заработки. Следете ме во 13 часот“, објави Мицкоски на „Фејсбук“.

уредник

Related Posts

Мицкоски: Од мај ќе почнеме со протести , на предвремени избори ќе ја победиме оваа ненародна власт

Коментарите се исклучени на Мицкоски: Од мај ќе почнеме со протести , на предвремени избори ќе ја победиме оваа ненародна власт

Тешки последици, 12.12.2000 Детски дом ,,25 Maj”

Коментарите се исклучени на Тешки последици, 12.12.2000 Детски дом ,,25 Maj”

Денесовски до Сугаревски-Не глуми Итар Пејо ,во Мариово нема шеици!

Коментарите се исклучени на Денесовски до Сугаревски-Не глуми Итар Пејо ,во Мариово нема шеици!

Create AccountLog In Your Account