Мицкоски: Заев му продава државно земјиште на неговиот брат

Мицкоски: Заев му продава државно земјиште на неговиот брат

Мицкоски: Заев му продава државно земјиште на неговиот брат

Коментарите се исклучени на Мицкоски: Заев му продава државно земјиште на неговиот брат
Share Button

Зоран Заев користејќи ја својата функција, отуѓува, поточно продава државно земјиште, каде по повеќе постапки завршува во рацете на неговиот брат Вице Заев, чија компанија денес таму гради згради со цел енормно зголемување на личното богатство, обвини  претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во денешното видео обраќање.

уредник

Related Posts

Законот за јазиците во фиока – нема рок во Уставот за Иванов да го потпише указот

Коментарите се исклучени на Законот за јазиците во фиока – нема рок во Уставот за Иванов да го потпише указот

Оставка поднесе директорот на „25 мај“ од морални причини по случајот за силуваното девојче

Коментарите се исклучени на Оставка поднесе директорот на „25 мај“ од морални причини по случајот за силуваното девојче

Бирократија или немаштија? Отпадни води капат во креветот на болно дете

Коментарите се исклучени на Бирократија или немаштија? Отпадни води капат во креветот на болно дете

Create AccountLog In Your Account