Млад битолчанец починал во болница

Млад битолчанец починал во болница

Млад битолчанец починал во болница

Коментарите се исклучени на Млад битолчанец починал во болница
Share Button

Триесет и четиригодишен битолчанец починал на интерното одделение во Клиничката болница во Битола, информираа од МВР.

Според полицијата, трагедијата се случила вчера околу 11.20 часот. По извршениот увид, дадена е наредба да се изврши обдукција за да се утврдат причините за смртта

уредник

Related Posts

Kривопаланечко кола се пали во движење и си гори де

Коментарите се исклучени на Kривопаланечко кола се пали во движење и си гори де

Приведен сопственик на локал и девет танчерки

Коментарите се исклучени на Приведен сопственик на локал и девет танчерки

Седум аптеки во Битола ограбени од скопјанец

Коментарите се исклучени на Седум аптеки во Битола ограбени од скопјанец

Кривична пријава за полициски службеник– дилер на дрога

Коментарите се исклучени на Кривична пријава за полициски службеник– дилер на дрога

Create AccountLog In Your Account