Прилеп: Интернет пријателство завршило со тупаници на првата средба оти девојката не сакала секс !

Прилеп: Интернет пријателство завршило со тупаници на првата средба оти девојката не сакала секс !

Прилеп: Интернет пријателство завршило со тупаници на првата средба оти девојката не сакала секс !

Коментарите се исклучени на Прилеп: Интернет пријателство завршило со тупаници на првата средба оти девојката не сакала секс !
Share Button

Велешанка имала жестока прва средба со прилепчанец кого го запознала на социјалните мрежи. Наместо љубов по пријателството кое пламнало на интернет, таа за малку можела и дa настрада по крвничкиот напад кој тој го извршил врз неа на нивната прва средба.

Таа едвај се спасила од налетот и тупаниците на четири години постар прилепчанец, со кого вчера била на претходно договорена средба во Велес.

Двајцата се спријателиле преку интернет, па се договориле да се сретнат во ресторанот на еден велешки хотел. Потоа со возилото на прилепчанецот, тие заминале во близина на спомен костурницата. Тука тој почнал да ја убедува на сексуален однос, но девојката одбивала.

Сфаќајќи дека нема да го добие тоа што го смислило, 31 годишното момче почнало крвнички да ја тепа девојката. Од ударите таа се онесвестила, а прилепчанецот ја одвезол до градот и во близина на велешката гимназија ја оставил на патот.

уредник

Related Posts

Пејачот Влатко Илиевски утрово пронајден мртов

Коментарите се исклучени на Пејачот Влатко Илиевски утрово пронајден мртов

И МТСП на терен – постапува по случајот со претепаното двегодишно дете.Таткото притвор 8 дена

Коментарите се исклучени на И МТСП на терен – постапува по случајот со претепаното двегодишно дете.Таткото притвор 8 дена

Тешка кражба во тобако продавница во Битола

Коментарите се исклучени на Тешка кражба во тобако продавница во Битола

ТРАГЕДИЈА ВО БИТОЛА: Мајка и син загинаа во пожар

Коментарите се исклучени на ТРАГЕДИЈА ВО БИТОЛА: Мајка и син загинаа во пожар

Кривична пријава за основките што претепаа соученичка во Неготино

Коментарите се исклучени на Кривична пријава за основките што претепаа соученичка во Неготино

Create AccountLog In Your Account