Пак вандализам во Битола (фото)

Пак вандализам во Битола (фото)

Пак вандализам во Битола (фото)

Коментарите се исклучени на Пак вандализам во Битола (фото)
Share Button

Битола  полека но сигурно станува град на вандализам, се што се прави се уништува и ова не за прв пат, од град на конзулите денеска Битола како да добива ептитет Град на срамот и некултурата.

фото О.Г.Танасовски

уредник

Related Posts

На планинскиот премин Ѓавато се воведува забрана за сообраќај на тешки товарни возила во 19.00 часот

Коментарите се исклучени на На планинскиот премин Ѓавато се воведува забрана за сообраќај на тешки товарни возила во 19.00 часот

Шаќири ја напушта функцијата, вели дека медиумите во Македонија кренале преголема врева за ова назначување

Коментарите се исклучени на Шаќири ја напушта функцијата, вели дека медиумите во Македонија кренале преголема врева за ова назначување

Create AccountLog In Your Account