Престрелка со полициските Тигри: Едно лице убиено.МВР најави детали во текот на денот

Престрелка со полициските Тигри: Едно лице убиено.МВР најави детали во текот на денот

Престрелка со полициските Тигри: Едно лице убиено.МВР најави детали во текот на денот

Коментарите се исклучени на Престрелка со полициските Тигри: Едно лице убиено.МВР најави детали во текот на денот
Share Button

Едно лице било убиено утринава во полициска акција во село Мерово, тетовско, јавува Нетпрес повикувајќи се на неофицијални информации.

Според порталот полициската акција била спроведена за приведување лице осомничено за криминални дела, кое се барало со меѓународна потерница.

МВР најави подетални информации во текот на денот. Сознанијта на „Нетпрес“ се дека акцијата била изведена од специјалци на ЕСЗ „Тигар“.

уредник

Related Posts

Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Коментарите се исклучени на Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Во Скопје со хеликоптер пренесени остатоците од 27-годишно момче од кичевско, обдукцијата треба да ги утврди причините за смртта

Коментарите се исклучени на Во Скопје со хеликоптер пренесени остатоците од 27-годишно момче од кичевско, обдукцијата треба да ги утврди причините за смртта

Битолчанец побара помош: Му исчезнаа сопругата и 5-годишната ќерка

Коментарите се исклучени на Битолчанец побара помош: Му исчезнаа сопругата и 5-годишната ќерка

Во полициска акција во Струга разбиена е криминална мрежа за дистрибуција на дрога

Коментарите се исклучени на Во полициска акција во Струга разбиена е криминална мрежа за дистрибуција на дрога

Create AccountLog In Your Account