Стар дедо натепал двајца полицајци

Стар дедо натепал двајца полицајци

Стар дедо натепал двајца полицајци

Коментарите се исклучени на Стар дедо натепал двајца полицајци
Share Button

Стар дедо нападнал двајца полицајци додека ја извршувале својата службена должност, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера во 17.00 часот во с.Карбинци двајца полициски службеници биле физички нападнати од лицето М.К. (73) од с.Карбинци. Полициските службеници преземале службени дејствија по претходна поплака против М.К., кој во еден момент физички ги нападнал полициските службеници. М.К. бил совладан и приведен во Полициската станица Штип. По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

уредник

Related Posts

Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Коментарите се исклучени на Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Полицијата кај Мала Речица запрела возило, во торба на задното седиште пронашле автоматска пушка и рамка со шест куршуми

Коментарите се исклучени на Полицијата кај Мала Речица запрела возило, во торба на задното седиште пронашле автоматска пушка и рамка со шест куршуми

Планинар починал откако на патот помеѓу с.Лавци и планинарскиот дом Неолица се лизнал и удрил со главата во камен

Коментарите се исклучени на Планинар починал откако на патот помеѓу с.Лавци и планинарскиот дом Неолица се лизнал и удрил со главата во камен

Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

Коментарите се исклучени на Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

Create AccountLog In Your Account