Две лица пријавени за исчезнати, по нив трага полицијата и семејствата

Две лица пријавени за исчезнати, по нив трага полицијата и семејствата

Две лица пријавени за исчезнати, по нив трага полицијата и семејствата

Коментарите се исклучени на Две лица пријавени за исчезнати, по нив трага полицијата и семејствата
Share Button

Вчера во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во предпладневните часови на 02.06.2018 година од семејниот дом во непознат правец се оддалечил Р.Ч. (39) од Прилеп.

Истиот ден  околу 11.00 часот, И.Д. (23) од с.Чегране, гостиварско, пријавил дека на 06.06.2018 околу 01.00 часот од дома се оддалечила неговата сопруга Џ.Д. (22).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на двете лица.

уредник

Related Posts

Со тешки повреди во болница донесено младо момче од Куманово

Коментарите се исклучени на Со тешки повреди во болница донесено младо момче од Куманово

Фатен разбојник што извршил шест разбојништва во банки и казино

Коментарите се исклучени на Фатен разбојник што извршил шест разбојништва во банки и казино

Три лица приведени вчера на „Партизанска“во Битола: Пијани се тепале, па ги нападнале и полицајците

Коментарите се исклучени на Три лица приведени вчера на „Партизанска“во Битола: Пијани се тепале, па ги нападнале и полицајците

Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Коментарите се исклучени на Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Прегазил пешак и избегал, од Алфа тимовите е пронајден и приведен, пешакот починал

Коментарите се исклучени на Прегазил пешак и избегал, од Алфа тимовите е пронајден и приведен, пешакот починал

Create AccountLog In Your Account