Со тешки повреди во болница донесено младо момче од Куманово

Со тешки повреди во болница донесено младо момче од Куманово

Со тешки повреди во болница донесено младо момче од Куманово

Коментарите се исклучени на Со тешки повреди во болница донесено младо момче од Куманово
Share Button

Во Секторот за внатрешни работи Куманово, вчера во 18 часот од Општа болница Куманово пријавиле дека на Одделението за хирургија за укажување лекарска помош бил донесен повреден 20-годишниот Н.С. од Куманово.

Тој се здобил со повреда на работното место во фабриката „Квалитет Пром“ лоцирана на автопатот Скопје-Куманово. Од страна на дежурниот лекар била констатирана тешка телесна повреда на раката.

Полицијата презема мерки за расчистување на  случајот.

уредник

Related Posts

ВО БИТОЛСКО ЛОГОВАРДИ ИЗГОРЕ КУЌА, СОПСТВЕНИКОТ ГО ЗАГУБИЛ ЖИВОТОТ

Коментарите се исклучени на ВО БИТОЛСКО ЛОГОВАРДИ ИЗГОРЕ КУЌА, СОПСТВЕНИКОТ ГО ЗАГУБИЛ ЖИВОТОТ

Ги спуштал гаќите и напаѓал скопјанки

Коментарите се исклучени на Ги спуштал гаќите и напаѓал скопјанки

Тешка сообраќајка на патниот правец А3 Битола-Прилеп, едно лице починало на лице место

Коментарите се исклучени на Тешка сообраќајка на патниот правец А3 Битола-Прилеп, едно лице починало на лице место

Молотов коктел врз џипот на Љупчо Тодоровски – Радникот ?!

Коментарите се исклучени на Молотов коктел врз џипот на Љупчо Тодоровски – Радникот ?!

Кривична пријава за злоупотреба на службената положба и овластувања

Коментарите се исклучени на Кривична пријава за злоупотреба на службената положба и овластувања

Create AccountLog In Your Account