Дедо извршил полов напад врз 6-годишната внука, случајот го пријавил таткото на девојчето

Дедо извршил полов напад врз 6-годишната внука, случајот го пријавил таткото на девојчето

Дедо извршил полов напад врз 6-годишната внука, случајот го пријавил таткото на девојчето

Коментарите се исклучени на Дедо извршил полов напад врз 6-годишната внука, случајот го пријавил таткото на девојчето
Share Button

Скопјанец со иницијали В.К. пријавил вчера во полиција дека врз неговата 6-годишна ќерка бил извршен полов напад. Како што навел во пријавата во полициска станица, половиот напад го извршил дедото на девојчето.

Пријавата е евидентирана во полиција вчера во 12.00 часот, како случај на полов напад врз малолетник кој не навршил 14 години. Се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

уредник

Related Posts

(ФОТО) Мртво тело лежи покриено на паркинг во скопски Аеродром

Коментарите се исклучени на (ФОТО) Мртво тело лежи покриено на паркинг во скопски Аеродром

Во Скопје: Мајка и ќерка претепани на улица

Коментарите се исклучени на Во Скопје: Мајка и ќерка претепани на улица

Престрелка со полициските Тигри: Едно лице убиено.МВР најави детали во текот на денот

Коментарите се исклучени на Престрелка со полициските Тигри: Едно лице убиено.МВР најави детали во текот на денот

Утврден идентитетот на разбојникот кој синоќа беше ранет во Битола

Коментарите се исклучени на Утврден идентитетот на разбојникот кој синоќа беше ранет во Битола

Планинар починал откако на патот помеѓу с.Лавци и планинарскиот дом Неолица се лизнал и удрил со главата во камен

Коментарите се исклучени на Планинар починал откако на патот помеѓу с.Лавци и планинарскиот дом Неолица се лизнал и удрил со главата во камен

Во Велес се трага по 16-годишно девојче

Коментарите се исклучени на Во Велес се трага по 16-годишно девојче

Create AccountLog In Your Account