Силувано 11 годишно девојче од старец во Охрид, вечерва тој е приведен

Силувано 11 годишно девојче од старец  во Охрид, вечерва тој е приведен

Силувано 11 годишно девојче од старец во Охрид, вечерва тој е приведен

Коментарите се исклучени на Силувано 11 годишно девојче од старец во Охрид, вечерва тој е приведен
Share Button

Вечерва во Охридската полиција е приведено  лице од Охрид на возраст во осмата деценија од животот под   сомнение дека извршил полов напад врз 11 годишно девојче од друг град во Македонија кое привремено живеело во Охрид – дознава „Охрид1“ од извори во СВР Охрид.Резултатите од лекарските прегледи покажале дека  девојчето е жртва на насилен сексуален однос

Лицето е на распит во Полиција, а според извори во Полиција истото лице е во повеќе наврати пријавувано во Полиција за полови напади.

уредник

Related Posts

Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

Коментарите се исклучени на Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Коментарите се исклучени на Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Кривична пријава за злоупотреба на службената положба

Коментарите се исклучени на Кривична пријава за злоупотреба на службената положба

Полицијата заплени над 33 килограми дрога . Од Албанија преку Македонија дрогата била наменета за во Грција

Коментарите се исклучени на Полицијата заплени над 33 килограми дрога . Од Албанија преку Македонија дрогата била наменета за во Грција

Create AccountLog In Your Account