Кумановец ја полил влезната врата на комшиите со бензин и ја запалил !

Кумановец ја полил влезната врата на комшиите со бензин и ја запалил !

Кумановец ја полил влезната врата на комшиите со бензин и ја запалил !

Коментарите се исклучени на Кумановец ја полил влезната врата на комшиите со бензин и ја запалил !
Share Button

Пироман подметнл пожар во семејна куќа во Куманово. Како што стои во билтенот на МВР, вчера околу 22,00 часот во Куманово на ул.„Драги Шутевски“ во куќа сопственост на Р.С. (65) кој живее на истата улица , непознат сторител со запалива течност ја испрскал влезната врата од куќата и ја запалил.

Пожарот бил изгаснат од страна на екипа од Територијалната против пожарна единица од Куманово.По наредба на Јавен обвинител увид на лице место извршила екипа од крим техника.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

уредник

Related Posts

Брачна двојка од Кичево ги присилувала на питачење и проституирање трите деца

Коментарите се исклучени на Брачна двојка од Кичево ги присилувала на питачење и проституирање трите деца

Откако му удрил тупаница се смириле и се прегрнале

Коментарите се исклучени на Откако му удрил тупаница се смириле и се прегрнале

Гостивар:Полицајци се обиделе да го приведат, ги претепал

Коментарите се исклучени на Гостивар:Полицајци се обиделе да го приведат, ги претепал

ТРАГЕДИЈА ВО БИТОЛА: Мајка и син загинаа во пожар

Коментарите се исклучени на ТРАГЕДИЈА ВО БИТОЛА: Мајка и син загинаа во пожар

Масовна тепачка пред виничко Јакимово. Двајца се во болница

Коментарите се исклучени на Масовна тепачка пред виничко Јакимово. Двајца се во болница

Градина од марихуана во станот: Падна дилер на дрога во Скопје(галерија)

Коментарите се исклучени на Градина од марихуана во станот: Падна дилер на дрога во Скопје(галерија)

Кривична пријава за лице кое му се заканувало со убиство на Заев на „Фејсбук“

Коментарите се исклучени на Кривична пријава за лице кое му се заканувало со убиство на Заев на „Фејсбук“

16 годишно девојче од Скопје исчезна

Коментарите се исклучени на 16 годишно девојче од Скопје исчезна

Пукано во скопјанец,полицијата пронајде четири чаури. Истрагата е во тек

Коментарите се исклучени на Пукано во скопјанец,полицијата пронајде четири чаури. Истрагата е во тек

Create AccountLog In Your Account