Виничанец се обидел да силува 16-годишно девојче

Виничанец се обидел да силува 16-годишно девојче

Виничанец се обидел да силува 16-годишно девојче

Коментарите се исклучени на Виничанец се обидел да силува 16-годишно девојче
Share Button

Надворешната канцеларија за криминалистички истраги Виница поднесе кривична пријава против Д.Р. (31), жител на виничко село, поради основано сомнение за сторено кривично дело „силување во обид“. Настанот се случил на 18.6.2018 година кога пријавениот се обидел да силувал 16-годишно девојче кое ги напасувало овците во атар на селото.

уредник

Related Posts

Во затворот Идризово тепачка

Коментарите се исклучени на Во затворот Идризово тепачка

Од струмичко жена уценувана со објавување интимни фотографии

Коментарите се исклучени на Од струмичко жена уценувана со објавување интимни фотографии

Пукано во скопјанец,полицијата пронајде четири чаури. Истрагата е во тек

Коментарите се исклучени на Пукано во скопјанец,полицијата пронајде четири чаури. Истрагата е во тек

Подметнат пожар во ноќен клуб во Варош

Коментарите се исклучени на Подметнат пожар во ноќен клуб во Варош

Во автомобил во Тетово избил пожар, внатре тригодишно дете

Коментарите се исклучени на Во автомобил во Тетово избил пожар, внатре тригодишно дете

За да го смират полицијата во Штип почнала да пука во воздух, пијан направил хаос

Коментарите се исклучени на За да го смират полицијата во Штип почнала да пука во воздух, пијан направил хаос

Create AccountLog In Your Account