Битола:Се скарале па му забодел нож в грб

Битола:Се скарале па му забодел нож в грб

Битола:Се скарале па му забодел нож в грб

Коментарите се исклучени на Битола:Се скарале па му забодел нож в грб
Share Button

Син си го прободел таткото со нож во пределот на грбот по семејна расправија.

Како што информираа од МВР за овој инцидент, 17 годишник од Биотола при расправија со својот татко го прободел во грб 50 годишниот татко.

Поради сериозноста на повредата таткото бил пренесен на скопските клиники а надлежни екипи го расчистуваат случајот.

уредник

Related Posts

Кривична пријава за злоупотреба на службената положба

Коментарите се исклучени на Кривична пријава за злоупотреба на службената положба

Битолчанец (23) живеел вонбрачно со дете (15), доби кривична пријава

Коментарите се исклучени на Битолчанец (23) живеел вонбрачно со дете (15), доби кривична пријава

Битолчанец во полиција пријавил дека исчезнала неговата сопруга

Коментарите се исклучени на Битолчанец во полиција пријавил дека исчезнала неговата сопруга

Утврден идентитетот на разбојникот кој синоќа беше ранет во Битола

Коментарите се исклучени на Утврден идентитетот на разбојникот кој синоќа беше ранет во Битола

Create AccountLog In Your Account