Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Коментарите се исклучени на Го пронашле мртов во викендичка во битолско
Share Button

На 06.07.2018 година во 19,15 часот во Битола, во викендица во атар на с. Крклино, од страна на доктор од Итна медицинска помош-Битола констатирана е смрт на К.Ч.(59) од Битола. Увид на лице место извршила увидна екипа при СВР-Битола, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

уредник

Related Posts

Седум аптеки во Битола ограбени од скопјанец

Коментарите се исклучени на Седум аптеки во Битола ограбени од скопјанец

Битолчанец (37) пронајден мртов на улица, ќе има обдукција

Коментарите се исклучени на Битолчанец (37) пронајден мртов на улица, ќе има обдукција

Полицаец заврши во притвор, дома му нашле марихуана

Коментарите се исклучени на Полицаец заврши во притвор, дома му нашле марихуана

Вчера повторно е пријавено во полиција исчезнување на малолетничка од домот 25-ти Мај

Коментарите се исклучени на Вчера повторно е пријавено во полиција исчезнување на малолетничка од домот 25-ти Мај

Демонстрант приведен при вчерашниот протест пред Собранието

Коментарите се исклучени на Демонстрант приведен при вчерашниот протест пред Собранието

Create AccountLog In Your Account