Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Коментарите се исклучени на Го пронашле мртов во викендичка во битолско
Share Button

На 06.07.2018 година во 19,15 часот во Битола, во викендица во атар на с. Крклино, од страна на доктор од Итна медицинска помош-Битола констатирана е смрт на К.Ч.(59) од Битола. Увид на лице место извршила увидна екипа при СВР-Битола, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

уредник

Related Posts

Кривична пријава за основките што претепаа соученичка во Неготино

Коментарите се исклучени на Кривична пријава за основките што претепаа соученичка во Неготино

Три лица приведени вчера на „Партизанска“во Битола: Пијани се тепале, па ги нападнале и полицајците

Коментарите се исклучени на Три лица приведени вчера на „Партизанска“во Битола: Пијани се тепале, па ги нападнале и полицајците

Тешко повредена пратеничка на СДСМ

Коментарите се исклучени на Тешко повредена пратеничка на СДСМ

Лажно се претставувал дека е инспектор а бил пензионер од Гостивар

Коментарите се исклучени на Лажно се претставувал дека е инспектор а бил пензионер од Гостивар

Од струмичко жена уценувана со објавување интимни фотографии

Коментарите се исклучени на Од струмичко жена уценувана со објавување интимни фотографии

На патот Прилеп-Градско кај Камен дол се преврти камион

Коментарите се исклучени на На патот Прилеп-Градско кај Камен дол се преврти камион

Во Теарце ограбена црквата „Свети Димитрија“

Коментарите се исклучени на Во Теарце ограбена црквата „Свети Димитрија“

Create AccountLog In Your Account