На 28 август е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица – Голема Богородица

На 28 август е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица – Голема Богородица

Коментарите се исклучени на На 28 август е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица – Голема Богородица
Share Button

(фото) Дел од црквата во с. Граешница

Коментарите се исклучени на (фото) Дел од црквата во с. Граешница
Share Button

Kривопаланечко кола се пали во движење и си гори де

Коментарите се исклучени на Kривопаланечко кола се пали во движење и си гори де
Share Button

фото Доказ

Нашиве возови муабет не ни прават, не пак да сообраќаат… :)

Коментарите се исклучени на Нашиве возови муабет не ни прават, не пак да сообраќаат… :)
Share Button

Kekeновски до Заев:АХ ЗОРАНЕ БРЕ ЗАЕВ, ШТО (какво) НАПРАВИ?

Коментарите се исклучени на Kekeновски до Заев:АХ ЗОРАНЕ БРЕ ЗАЕВ, ШТО (какво) НАПРАВИ?
Share Button

Jove Kekenovski 1 час · 

ПОЛИЦИСКО КОМБЕ ПРОПАДНА ВО ДУПКА

Коментарите се исклучени на ПОЛИЦИСКО КОМБЕ ПРОПАДНА ВО ДУПКА
Share Button

Фотографија од полициско комбе заглавено во дупките полни со вода по улиците низ Аеродром, објави Фејсбук групата „Аеродром во моето срце“.

И МТСП на терен – постапува по случајот со претепаното двегодишно дете.Таткото притвор 8 дена

Коментарите се исклучени на И МТСП на терен – постапува по случајот со претепаното двегодишно дете.Таткото притвор 8 дена
Share Button

15 годишно девојче од Скопје полово нападнато во Струга.Напаѓачот полицијата го барала и претходно за издржување затворска казна

Коментарите се исклучени на 15 годишно девојче од Скопје полово нападнато во Струга.Напаѓачот полицијата го барала и претходно за издржување затворска казна
Share Button

Create AccountLog In Your Account