Ден: д.м.г

Демирхисарскиот градоначалник е пуштен од полициската станица

Share Button

Курир:Заев се соочи со слаба поддршка и во Битола: Си донесе и автобуси, но залудно

Share Button

Додека Меркел дели лекции, во Германија протести со слики на убиените од азилантите!

Share Button

Во Германија деновиве се одржаа маршеви во чест на загинатите, кои беа  брутално убиени  од

МАРЈАНА ОДИ ВО ПЕНЗИЈА? НЕЈЗИНА КОЛЕШКА ОБЈАВИ ФОТО ПОКРАЈ ТОПЧИЊАТА КОИ СРЕЌА ЗНАЧАТ

Share Button

Македонија ја совлада Ерменија во Лигата на нациите

Share Button

ПО ВИДЕО СНИМКАТА СО ЗАКАНИ: Полицијата го приведе градоначалникот на Демир Хисар

Share Button

Моторџија од Охрид загина на Плетвар

Share Button

Луѓе живеат во овој град наш или животни…???

Share Button

Битолски факти пред 23 мин. ·

Ве прислушувам: Градоначалникот на Демир Хисар им се заканува на вработените

Share Button

Млад хрватски кикбоксер почина на турнир во БиХ

Share Button