Дваесет и двајца заразени со ХИВ во првите 6 месеци годинава,сите се машки

уредник

Author Posts
Share Button

Share Button

Share Button

Рано утрово, околу 05,50 часот, на локалниот пат Битола- Граничен премин „Меџитлија“, во атар на с.Кравари, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Ауди“, управувано од З.М.(27) од Битола, излетало од коловозот и се превртело.

Share Button

ШАНЕЛ ГО СТРЕСЕ ШИРОК СОКАК СО МАНЕКЕНКИТЕ И МАНЕКЕНИТЕ(фотогалерија)

Коментарите се исклучени на ШАНЕЛ ГО СТРЕСЕ ШИРОК СОКАК СО МАНЕКЕНКИТЕ И МАНЕКЕНИТЕ(фотогалерија)
Share Button

Модното студио Шанел го стресе Широк Сокак со модната ревија која се одржа на плоштадот Магнолија во рамките на БитФест 2017 Погледнете дел од модната ревија Оваа Модна Ревија може да се издвои како досега најпосетена Детски модели од 4-12 години, машки и женски модели 2017.Модно Студио Шанел и SNOB Агенција од Србија .  
Complete Reading

Share Button

Share Button

Share Button

Американките и Французинките сакаат комплименти за облеката, додека Британките сакаат да слушаат комплименти за својата фигура, покажуваат резултатите од истражувањето кое го спровело еден сајт за запознавање.

Create AccountLog In Your Account