Се поместуваат ли се уште плочките низ Широк сокак при движење? Жена се засопна и падна

Се поместуваат ли се уште плочките низ Широк сокак при движење? Жена се засопна и падна

Коментарите се исклучени на Се поместуваат ли се уште плочките низ Широк сокак при движење? Жена се засопна и падна
Share Button

Саботно попладне, Битола се спрема за Велигден,  15 часот, низ Широк сокак раздвижено…за само неколку часови ќе се објави радосната вест за Воскресението Христово, граѓаните пазаруваат, ги има во голем број и низ Широк сокак…. Во еден момент средовечна жена која иако на нозете носеше ниски обувки се засопна  и падна. Среќа што не се
Complete Reading

Во Кривичниот суд денеска треба да се одржи рочиште за случајот на СЈО „Транспортер“

Коментарите се исклучени на Во Кривичниот суд денеска треба да се одржи рочиште за случајот на СЈО „Транспортер“
Share Button

Ново рочиште за „Транспортер“

Некои од новите директори за ништо не ги бива, аман веќе…

Коментарите се исклучени на Некои од новите директори за ништо не ги бива, аман веќе…
Share Button

Се урна грчки воен авион

Коментарите се исклучени на Се урна грчки воен авион
Share Button

Не се слика…не се слика….Се изнаслика?

Коментарите се исклучени на Не се слика…не се слика….Се изнаслика?
Share Button

Владиката Петар: Проблемот е надминат , недоразбирање и продолжувам со патувањето

Коментарите се исклучени на Владиката Петар: Проблемот е надминат , недоразбирање и продолжувам со патувањето
Share Button

Рангелова жестоко кон Царовска:Поднесете оставка не само фаци да ми правите.Tри дечиња од „25 Мај“беа силувани а вие само смејте се

Коментарите се исклучени на Рангелова жестоко кон Царовска:Поднесете оставка не само фаци да ми правите.Tри дечиња од „25 Мај“беа силувани а вие само смејте се
Share Button

Кирацовски се пофали со две интервјуа

Коментарите се исклучени на Кирацовски се пофали со две интервјуа
Share Button

Александар Кирацовски неодамна на својата Фејсбук страница ги информира своите фанови за две најнови интервјуа   plusinfo.mk ИНТЕРВЈУ Александар Кирацовски: Нема реприза на 17 мај , ВМРО – ДПМНЕ прво треба да се извини за пустошот Мотивите на ВМРО-ДПМНЕ за интерпелација немаат суштинска вредност и се само теснопартиски обиди за добивање на ситни политички поени.
Complete Reading

Create AccountLog In Your Account