Кривична пријава против градоначалникот на Штип

Share Button

Share Button

Share Button

На 19.09.2017 година околу 23,00 часот во Скопје на бул.„Партизански Одреди“ во непосредна близина на трговскиот центар „Антико“ при вршење на служба, сообраќајната патрола, поради сторен сообраќаен прекршок сопреле патничко возило „Форд“ со скопски регистарски ознаки управувано од Ф.А.(34) од Скопје.

Share Button

Share Button

Share Button

Share Button

Share Button

Create AccountLog In Your Account