Пукање во угостителски објект во Тетово – застрелан 35-годишен маж

Share Button

Share Button

Рано утрово, околу 05,50 часот, на локалниот пат Битола- Граничен премин „Меџитлија“, во атар на с.Кравари, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Ауди“, управувано од З.М.(27) од Битола, излетало од коловозот и се превртело.

Share Button

Share Button

Share Button

Share Button

Share Button

Create AccountLog In Your Account