Uncategorized

АМДИ БАЈРАМ: РОМИТЕ ЌЕ ГО ПОДДРЖАТ РЕФЕРЕНДУМОТ ЗА ИМЕТО

Share Button

ВЛАДАТА НАЛОЖИ ФОРМИРАЊЕ НА „АНАСАМБЛ ЗА АЛБАНСКИ НАРОДНИ ОРА И ПЕСНИ ВО РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА“

Share Button

Сообраќајот се одвива по претежно суви коловози, наместа појава на магла

Share Button

Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози, освен на осојничавите места. Намалена

Притвор за лицето што го застрела ловецот во Струмичко

Share Button

Нов ужас во Скопје, мајка и дете искасани од куче – крвави однесени на Инфективно

Share Button

Протестот пред Основниот суд сѐ уште трае, таму е и Груевски

Share Button

Дарко Костовски ги повика демонстрантите да се приближат кон судот и сите заедно во еден

Eм износена облеката ем ја продава и тоа 400 денари за парче

Share Button

Значи овие две износени , стари парчиња според огласот чинат 800 денари  

Луѓе до кога ќе пишете лошо по вашите фб профили за другите? Сакате да се прикажете како совршени?

Share Button

Violeta Viki Gogovska се чувствува тажно. пред 18 часа · PROCITAJTE NEMA DA POGRESITE…. CITAM

Едно процентно зголемување на пензиите – граѓаните не се задоволни

Share Button

Пензионерите ќе добиваат 180 денари зголемување на пензиите. Од Вмро Дпмне со реакција дека над

Две Фејсбук групи на Балканот отворено повикуваат на инцест, педофилија…

Share Button

ПУТИН: ЌЕ МОРАМ ДА ЈА УНИШТАМ САТАНСКАТА ПЕДОФИЛИЈА ПРЕД ДА ЈА НАПУШТАМ ФУНКЦИЈАТА !!!

Share Button

ВОЗНЕМИРУВАЧКО: НАРКОМАНКА ОБЈАВИ СВОИ ФОТОГРАФИИ КАКО ИЗГЛЕДА ДРОГИРАНА

Share Button

ИСПОВЕД НА БОГАТА МАЈКА:МОЈОТ СИН СЕ ВЉУБИ ВО СИРОМАШНА ,НЕ САКАМ ВЕЌЕ ДА ГО ВИДАМ

Share Button

  Имам 43 години и сум мајка. Се викам Јасна моментално живеам во Сплит, но

Исповед на готвач за проституцијата на Јахтите: Дочекував проститутки, собирав користени секс помагала, видов се

Share Button