И оваа вечер имаше протести – за утре граѓани најавија нов протест

Коментарите се исклучени на И оваа вечер имаше протести – за утре граѓани најавија нов протест
Share Button

Дожд и грмотевици во Битола, се сруши дворна ограда

Коментарите се исклучени на Дожд и грмотевици во Битола, се сруши дворна ограда
Share Button

Силно невреме ја зафати Битола . Дожд и грмежи  во градот под Пелистер. Од невремето  се сруши дворна ограда,  за среќа повредени нема. фото  

ЗАЕВ: И МЕНЕ МЕ БОЛИ, АМА МОРАВМЕ ДА ПРИФАТИМЕ ПРОМЕНА НА УСТАВОТ СО ЦЕЛ ПРОМЕНА НА ИМЕТО

Коментарите се исклучени на ЗАЕВ: И МЕНЕ МЕ БОЛИ, АМА МОРАВМЕ ДА ПРИФАТИМЕ ПРОМЕНА НА УСТАВОТ СО ЦЕЛ ПРОМЕНА НА ИМЕТО
Share Button

Собраниските комисии на кои ќе се разгледува Договорот со Грција закажани за 15 часот

Коментарите се исклучени на Собраниските комисии на кои ќе се разгледува Договорот со Грција закажани за 15 часот
Share Button

Што прават вака луѓево, откако седнаа во фотелји во Струмица почнаа и пат да затвораат , срамота!

Коментарите се исклучени на Што прават вака луѓево, откако седнаа во фотелји во Струмица почнаа и пат да затвораат , срамота!
Share Button

Done Skaka пред 20 мин. ·  So godini se glupiravme za nekoi denes da sednat na fukncii dodeka istite tie sega ni go zatvarat patot i si ja prefrlat topkata od eden na drug …..DO TOLKU NE OCEKUVAV… Uredno ja plakjam koncesijata i ako vo rok od 24 h ne mi se obezbedi pat,del od bankinata
Complete Reading

Собранието утре ќе го ратификува договорот со Грција

Коментарите се исклучени на Собранието утре ќе го ратификува договорот со Грција
Share Button

Бомба експлодираше на тераса на скопјанец

Коментарите се исклучени на Бомба експлодираше на тераса на скопјанец
Share Button

„Македонија“ и „Предавници“ ечеше пред Собрание – денеска ќе се протестира додека трае седницата

Коментарите се исклучени на „Македонија“ и „Предавници“ ечеше пред Собрание – денеска ќе се протестира додека трае седницата
Share Button