Масовна тепачка пред виничко Јакимово. Двајца се во болница

Коментарите се исклучени на Масовна тепачка пред виничко Јакимово. Двајца се во болница
Share Button

Скопскиот градоначалник Петре Шилегов си купил викендица од 55.000 евра а има и 4 стана !

Коментарите се исклучени на Скопскиот градоначалник Петре Шилегов си купил викендица од 55.000 евра а има и 4 стана !
Share Button

Роднини на нови владини функционери дел од листата добитници на пари од државата

Коментарите се исклучени на Роднини на нови владини функционери дел од листата добитници на пари од државата
Share Button

  Близок член на семејството на министерот за култура Асаф Адеми е меѓу бизнис партнерите кои добиле грант од Фондот за иновации, каде што од самата фирма  Т-Сенс консалтинг ДОО Скопје доставиле најава до Фондот дека во сопственичката структура имаат близок член на семејството на носител на јавна функција.  Адеми, кој е на одмор ,
Complete Reading

ВМРО ДПМНЕ ОБВИНУВА, СДСМ СЕ БРАНИ: Фризерката на Кирацовски ги скара партиите

Коментарите се исклучени на ВМРО ДПМНЕ ОБВИНУВА, СДСМ СЕ БРАНИ: Фризерката на Кирацовски ги скара партиите
Share Button

ФРАЕРОВ СИ ВЛЕЧЕ БАНДЕРА , АВТОМОБИЛИ МУ СВИРАТ ДА СЕ ТРГНЕ ОД ПАТОТ А ТОЈ… ГЛЕДАТЕ ДЕКА ВЛЕЧАМ

Коментарите се исклучени на ФРАЕРОВ СИ ВЛЕЧЕ БАНДЕРА , АВТОМОБИЛИ МУ СВИРАТ ДА СЕ ТРГНЕ ОД ПАТОТ А ТОЈ… ГЛЕДАТЕ ДЕКА ВЛЕЧАМ
Share Button

Владата го разреши директорот на Бирото за јавна безбедност

Коментарите се исклучени на Владата го разреши директорот на Бирото за јавна безбедност
Share Button

Се менува законот: Царината ќе може да ни ги блокира сметките

Коментарите се исклучени на Се менува законот: Царината ќе може да ни ги блокира сметките
Share Button

Да не беше трагично ќе беше смешно (фото)

Коментарите се исклучени на Да не беше трагично ќе беше смешно (фото)
Share Button