Забава

(Фото)Утринско виножито на Широк сокак

Share Button

Mirjana Davkova додаде 2 нови фотографии. пред 8 часа · 

Елена Велевска се поднови со „мече“ од 100.000 евра?

Share Button

ТВИТ НА ДЕНОТ: “Уапсените 35 терористи во Македонија”

Share Button

Замисли отвараш New York Times и читаш уапсени 35 ТЕРОРИСТИ у Македонију. Мислиш затвориле ќелију

Веќе не му треба сопругата – си го купил најновиот секс робот

Share Button

Најблиску до ѕвездите… Домот кај Големо Езеро, Пелистер, Баба планина…

Share Button

Среќен и исполнет човек не повредува, не критикува, туку ве прифаќа такви какви што сте

Share Button

Цар на неделата… :D

Share Button

На пијан Русин ми биле потребни неверојатно три часа за да открие како да ја

Блек Фрајдеј по блек здравје:)

Share Button

Паметните луѓе не навредуваат, тие само ќе извлечат заклучок и тивко ќе те исфрлат од својот живот

Share Button

НОВОГОДИШНА НАГРАДНА ИГРА [ИГРАЈ И ОСВОЈ iPhone 8]

Share Button

Наградна Игра ТОМБОЛА Цели на играта: Соберете го највисокиот број на билети за да ги

На 20 ноември 200 Годишнина од раѓањето на основоположникот на Baha’i Верата, Бахаула

Share Button

Во Кавадарци се појави „Ракијомат“ (ФОТО)

Share Button

Забавна фотографија се појави на социјалните мрежи од еден кафемат во Кавадарци, Имено, некој на

Во анкетата на Новост.мк на тема: Кој град од наведените според вас е најубав,Битола е во водство

Share Button

Еве како се известува од терен “професионално” На сред тв изјава во живо…Кажи, ало!

Share Button

Ако некој ги памти овие избори уште долго, тоа сигурно е младата репортерка на Сител,

На излез од Велес. Автомобилов нема ни регистрација, ни задно ветробранско стакло, ама носи МАГАРЕ

Share Button

‎Елеонора Игновска‎ до: Ѕид на сообраќајниот срам пред 3 минути · На излез од Велес. Автомобилов нема